فعالان اقتصادی و سیاسی هلند آماده همکاری با فعالان گردشگری اصفهان هستند

4 شهریور 1395

 نخستین همایش بین المللی گردشگی، جغرافیا و باستان شناسی با هدف شناسایی و بررسی راه های توسعه گردشگری گزارش می دهد: 

رایزن اقتصادی سفارت ایران در هلند در دیدار با معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان و جمعی از فعالان گردشگری استان اصفهان تأکید کرد: فعالان بخش های اقتصادی و سیاسی هلند آماده همکاری با فعالان گردشگری اصفهان هستند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان، علی کرد آبادی رایزن اقتصادی سفارت ایران در کشور هلند در طی دیدار با معاون گردشگری و تنی چند از فعالان گردشگری استان اصفهان با اعلام این مطلب افزود: بی شک پس از نزدیک به یکسال که از حضورم در کشور هلند می گذرد، توانستم با برقراری ارتباط صمیمانه با ایرانیانی که در هلند زندگی می کنند به شناخت کاملی از هلند دست یابم.

وی تصریح کرد: ایرانیان در کشور هلند همانند سایر کشورهای اروپایی و آمریکایی در بخش های مختلفی از جمله بخش های گردشگری این کشور فعال هستند، لذا معتقدم در شرایط جدید باید از این فرصت و توان بالقوه خود استفاده کنیم و این در حالی است که بسیاری از آنان به سرزمین خود عشق می ورزند و آماده هرگونه همکاری جهت توسعه ایران هستند.


وی همچنین در ادامه سخنانش به مقوله برجام اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه اینجانب مأموریت خود را پیش از توافق برجام در اروپا آغاز کردم، هم اکنون شاهد تفاوت جدی دیدگاه اروپائیان پس از برجام هستم، و با توجه به اینکه هلند یکی از کشورهای تأثیرگذار در حوزه جامعه اروپا است، دریافته ایم که مقامات اقتصادی و سیاسی هلند بسیار مشتاق همکاری با ایران به ویژه در حوزه گردشگری هستند.

کرد آبادی تصریح کرد: تا کنون با بیش از 600 شرکت هلندی در حوزه های اقتصاد و گردشگری مذاکره داشته ایم، جالب است که اعلام کنم هلندیها برنامه ای 3 ساله جهت اغاز همکاری با ایرانیان تدارک دیده اند.

رایزن اقتصادی هلند در ایران همچنین تأکید کرد: در ژانویه سال آینده نمایشگاه گردشگری « اوترخت» در کشور هلند برگزار می شود و با توجه به همکاری های به عمل آمده با مسئولین هلندی و اشتیاق آقایان برای همکاری با ایران و به ویژه با اصفهان، امیدواریم فعالان گردشگری ایران و اصفهان حضور فعالی در این نمایشگاه داشته باشند.

محورهای همایش گردشگری ارزیابی پتانسیل ها و توانمنديهاي صنعت گردشگری­ در توسعه پايدار كشور  نقش صنعت توریسم در تعمیق روابط میان ایران و کشورهای همسایه در حوزه ایران فرهنگی و سایر کشورهای اسلامی است.

 

برچسب ها : گردشگری ، صنعت گردشگري ، توریسم ، مدیریت گردشگری ، توسعه گردشگری ، برنامه ریزی گردشگری ، گردشگر ، موقعیت جغرافیایی ، جغرافیا ، میراث فرهنگی ، جهانگردی ، هنر ، موسیقی محلی، موزه ، آثار باستانی ، صنایع دستی ، فرهنگ ، ژئوتوریسم ، مناطق روستایی ، گردشگری شهری ، گردشگری روستایی ، گردشگری فرهنگی ، گردشگری و محیط زیست ، گردشگری دریایی ، جاذبه های گردشگری ، اکوتوریسم ، صنعت جهانگردی ، گردشگری الکترونیک ، ET ، طراحی منطقه ای ، طراحی شهری ، شهرسازی ، شهرسازی بومی ، شهرسازی اقلیمی ، شهرسازی مدرن ،نخستین همایش بین المللی گردشگری، جغرافیا و باستان شناسی، همایش گردشگری، همایش جغرافیا، همایش باستان شناسی


655
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 

 

پوستر کنفرانس گردشگری، جغرافیا، باستان شناسی
تماس با دبیرخانه

021-36621318

021-36621319

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

معرفی مفاخر
پروفسور محمد حسن گنجی پدر علم جغرافیا

محمد حسن گنجی در سال 1291 در شهرستان بیرجند به دنیا آمد.پدر وی، ابوتراب مدتها نایب الحکومه شهر قاین بود...


ادامه مطلب ...

مرکز همایش